Συγκέντρωση ρούχων και παιχνιδιών από τον Σύλλογο Ηπειρωτών για το "Μαγαζάκι Κοινωνικής Αλληλεγγύης" του Δήμου Κοζάνης

Ο Σύλλογος Ηπειρωτών Κοζάνης ανακοινώνει στα μέλη και στους φίλους του ότι συγκεντρώνει, όπως κάθε χρόνο τέτοιες ημέρες, είδη ρουχισμού και παιχνίδια για να τα προσφέρει στο «Μαγαζάκι Κοινωνικής Αλληλεγγύης» του Δήμου Κοζάνης.

Ρούχα που δεν μας χρειάζονται και είναι σε καλή κατάσταση ή παιχνίδια που δεν χρησιμοποιούν τα παιδιά μας, μπορεί να φανούν χρήσιμα σε κάποιους συμπολίτες μας προσφέροντας χαμόγελο και ζεστασιά στις Άγιες ημέρες που  έρχονται.

Η συλλογή των ρούχων γίνεται κάθε Κυριακή στα γραφεία του Συλλόγου μας, Μοσχοπόλεως 1, από τις 7.00-9.00 μ.μ. ή έπειτα από συνεννόηση στα τηλέφωνα 6973344214 (κος Κων. Τσιάντας) και 6974382223 (κος Δημ. Μαλάμης).